yükleniyor

Blog

DNS Önbelleği Temizleme

Web sitenize ulaşamıyor veya güncel halini görüntüleyemiyorsanız, DNS sorunu yaşıyor olabilirsiniz.İnterneti bölümlemeye, bölümleri adlandırmaya ve bölümlerin iletişimini sağlamaya yarayan dns internet servis sağlayıcısından otomatik ... » İncele.

CSF Plugin (Config Server Firewall) Kurulumu

Bu yazımızda CSF plugin (Config Server Firewall) kurulumunu anlatacağız.CSF Nedir?CSF plugin genelde WHM&cPanel kurulu sunucularda kullanılan firewall eklentisidir. Bu eklenti dedice (fiziksel) ve VDS (sanal) tabanl... » İncele.

Wordpress üzerine basit bir şekilde SMTP iletişim formu (Form Mail) Kurulumu

WordPress üzerinde iletişim formu kurma ve bunu mail adresine gönderme konusu sıkça rastlanan bir durum olduğu için kısaca anlatmak ve kullanılan eklentilerden bahsetmek istiyoruz.Güvenlik ve SPAM yapılması gibi nedenlerle firmamızda ... » İncele.

Plesk üzerinde drweb çalışmıyorsa veya başlamıyorsa

Plesk üzerinde drweb anti-virus yazılımıI cannot start DrWeb getting error: “Unable to make action: Unable to manage service by drwebmng: drwebmng: Service drwebd failed to start drwebmng: drweb start failed”hatası veriyor ve plesk ça... » İncele.

Plesk admin şifresini bulmak

Bu kısa ipucumuzda linux plesk kullanan sunucunuzda plesk şifresini unuttuysanız ve pleske erişemiyorsanız basitçe mevcut şifreyi nasıl bulabileceğinizi göstereğim.Sunucunuza SSH üzerinden bağlanın daha sonracat /etc/psa/.psa.shadowko... » İncele.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!